Kala - Logotipų kūrimas - Istudio.lt Įmonių įvaizdžio kūrimas, firminis stilius
352
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-352,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.6,menu-animation-underline,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

Kala

 

2017
Logotipas, Spaudos dizainas

Kiekvienas logotipas yra nauja pradžia. Tačiau kiekvienas turi savo istoriją. Visi nauji projektai, įmonių veiklos prasideda nuo jau sukauptos patirties, nuo sukauptų geriausių patirčių gyvenime, kurias įkūrėjai stengiasi įgyvendinti. Apie kiekvieną iš jų galima parašyti atskirą pasakojimą. Prieš pradedant kurti logotipą būtina įsigilinti į įmonės veiklos ištakas, kad suprasti, pajausti, sukurti būtent tos įmonės atspindį viename ženkle – logotipą.

 

Viena iš tokių istorijų – juvelyrikos kolekcija KALA. Ją kurianti juvelyrė Rūta dirba su auksu ir sidabru, tačiau prieš keletą metų nemažai darbų darė iš įvairios medienos, kaulų, ragų, akmenų. Visai neseniai ji pristačiau kolekciją vyrams „KALA“. Šiai kolekcijai naudojamas Damasko plienas – kieta vyriška medžiaga. Tai labai stipri ir savo raštais estetiškai patraukli medžiaga. Plienas sluoksniuojamas, sukalamas, vėl pjaustomas, sluoksniuojamas. Vėliau gali būti sukamas ar kitaip apdorojamas, kad pavyktų išgauti skirtingus raštus. Kolekcija „KALA“ buvo pristatinėjama 9000 kv. m. industrinėse patalpose, darbus papildė didžiulės nuotraukos, kuriose buvo užfiksuotas Damasko plieno gamybos procesas ir kalvių portretai.

 

Logotipui KALA sukurti, buvo semiamasi įkepimo ne tik iš juvelyrės darbų, bet ir iš architektūrinių pastatų ir jų formų. Tai padėjo sukurti logotipą, kuris labiausiai atspindi šios kolekcijos veidą.