Web dizainas Archives - Logotipų kūrimas - Istudio.lt Įmonių įvaizdžio kūrimas, firminis stilius
13
archive,tax-portfolio_category,term-web-dizainas,term-13,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.6,menu-animation-underline,fs-menu-animation-underline,popup-menu-fade,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

Meditacija

Meditacija

 

2021
Tinklapio dizainas

Tinklapio dizainas meditacijų studijai. Klientė savo veiklą ir poreikius apibūdino vienu žodžiu: ZEN. Iš to vieno žodžio išplaukia daug: ramybė, lengvumas, laisvė, minimalizmas, aiškumas. Kuriant puslapio dizainą taip pat buvo ieškoma sąsajų su gamta, žemės artumo. Dar vienas klientės noras buvo, kad tai būtų ne apie kūną, o apie mintis. Minčių ramybę pavyko perteikti dizaino elementais lyg debesėliais, jie lengvi, skrendantys, persidengiantys. Spalvinė gama taip pat sukuria tą zen jausmą, susiliejantį su gamta. Tinklapyje pagrindinė vieta skiriama haiku ir jų išjautimui. Klientės poreikis buvo erdvė kiekvienam haiku, kad žmogus galėtų pajausti, išgirsti. Tam buvo skiriama daug dėmesio, kad haiku nepersidengtų, neužgoštų vienas kito, taptų tinklapio kūnu ir siela.

Auksinės kopos

Auksinės kopos

 

2021
Firminis stilius, Tinklapio dizainas, Logotipas

Auksinės kopos  – tai vieni arčiausiai jūros esantys poilsio namai Šventojoje, apsupti gamtos sukurto pušyno. Vos 50 metrų iki plačiausio Lietuvoje paplūdimio, kur susilieja dangaus, vandens ir jūsų svajonių žydruma. Jaukūs kopų takeliai, kuriais poilsiautojai basomis sugrįžta pasiimti rankšluosčio ar žaidimų kamuolio. Tai atsinaujinę poilsio namai (jie netrukus taps 4 žvaigždučių viešbučiu), kur patogu pietauti, gera mėgautis SPA malonumais ar su šypsena stebėti lauko baseine žaidžiančius vaikus.

Šiam projektui sukurtas logotipas, pilnas firminis stilius, tinklapio dizainas.

Milsa įmonių grupė

Milsa įmonių grupė

 

2019
Firminis stilius

Milsos įmonių grupė, kurią sudaro UAB „Milsa“, AB „Klovainių skalda“, UAB „Granitinė skalda“ ir UAB „Granitas“, nuolatos tobulina kelią į kokybę.

 

Įmonių grupei Milsa sukurtas firminis stilius: vizitinių kortelių maketai, blankų dizainas, rašiklių apipavidalinimas, bloknotų dizainas, prezentacijų dizainas, vėliavų apipavidalinimas.

metinės ataskaitos dizainas
stendo dizainas
vizitinės kortelės maketas