lininiai gaminiai Archives - Prekės ženklo kūrimas
121
archive,tax-portfolio_tag,term-lininiai-gaminiai,term-121,sp-easy-accordion-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.6,menu-animation-underline,fs-menu-animation-underline,header_top_hide_on_mobile,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

Wavy linen

Wavy linen logotipo simbolis – stilizuotos susijungusios wl raidės, gimusios iš augalų, bangų motyvų, tai atspindi pagrindinį šio prekės ženklo siekį – natūralumą, laisvumą, komfortą.

 

Tai atspindi gyvenimo jėgą, kur pagrindiniai elementai yra natūralumas, augimas ir nenuspėjamų posūkių žavesys. Viskas prasideda nuo mažytės sėklytės, kuri su dirvos, lietaus ir saulės pagalba klesti, o meilės kupinose kruopščiose rankose virsta į kokybišką liną. Laisve ir komfortu pagrįsta vizija paverčia jį lengvu stiliaus dizainu su elegancijos ir charizmos užuomina. Banguotas linas – nieko autentiškiau, kaip būti tuo, kas esi, ir dėvėti pačią gamtą.

 

Logotipui parinktos natūralios žemiškos spalvos dar labiau sustiprina pojūtį būti gamtos dalimi, kurti, naudoti, jausti drabužius, kurie gimė iš gamtos.