Firminis stilius Archives - Prekės ženklo kūrimas
11
archive,tax-portfolio_category,term-firminis-stilius,term-11,sp-easy-accordion-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.6,menu-animation-underline,fs-menu-animation-underline,header_top_hide_on_mobile,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

The Choice

You make the choice

Logotipas ir firminis stilius įmonei The Choice.

The Choice įmonės veikla – privačių lėktuvų užsakymai, jachtų nuoma.

2020

Wavy linen

Wavy linen logotipo simbolis – stilizuotos susijungusios wl raidės, gimusios iš augalų, bangų motyvų, tai atspindi pagrindinį šio prekės ženklo siekį – natūralumą, laisvumą, komfortą.

 

Tai atspindi gyvenimo jėgą, kur pagrindiniai elementai yra natūralumas, augimas ir nenuspėjamų posūkių žavesys. Viskas prasideda nuo mažytės sėklytės, kuri su dirvos, lietaus ir saulės pagalba klesti, o meilės kupinose kruopščiose rankose virsta į kokybišką liną. Laisve ir komfortu pagrįsta vizija paverčia jį lengvu stiliaus dizainu su elegancijos ir charizmos užuomina. Banguotas linas – nieko autentiškiau, kaip būti tuo, kas esi, ir dėvėti pačią gamtą.

 

Logotipui parinktos natūralios žemiškos spalvos dar labiau sustiprina pojūtį būti gamtos dalimi, kurti, naudoti, jausti drabužius, kurie gimė iš gamtos.

Administratorė

Įmonei UAB NT Administratorė sukurtas logotipas, socialinių tinklų dizainas. Užduotis buvo sukurti solidų logotipą, kuriame būtų piršto antspaudas. Sukurtas Simetrinis logotipas, kurio simbolis stilizuota A raidė primenanti piršto antspaudą.

Ryški raudona spalva derinama su juoda ir balta – naudojamos socialinių tinklų dizaino maketuose. Naudojamas logotipo simbolis kaip mažas akcentas, arba išdidintas logotipas ar jo pusė, kaip pagrindinis grafinis simbolis makete.

Vizinėms kortelės naudojama nestandartinė forma, pabėžia logotipo lankstumą, prisitaikymą.